E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti

E-Bike Blog RSS Besleme

31 May Pedelec Nedir?
E-Bike 0 1190
Pedal Electric Cycle’dan çevrilmiş bir kısaltmadır. Pedal destekli elektrik tahrik sistemi olarak tanımlayabiliriz.Pedelec sistemler EU EN15194 standartlarına göre binici pedal çevirmeye başladığınd..
10 Nis E-Bike sahibi olmanın faydaları nelerdir?
E-Bike 0 549
2019’da yapılan araştırma sonuçlarına göre, Avrupa ve Amerika’da iki tekerli bisiklet satışları e-bike hariç tüm kategorilerde düşüş gösterdi. Peki neden bu kadar insan manuel bisikletlerden elektri..
10 Nis E-Bike üzerinde egzersiz yapabilir misiniz?
E-Bike 0 400
Kesinlikle! E-Bike ile ilgili en büyük şey, e-bike sahibi çoğu insanın sadece standart motorsuz bir bisiklete sahip olduklarından daha sık ve daha uzun süreler bisiklet sürdüğünü fark etmesidir. Bir..
10 Nis Bir e-bike ne kadar hızlı gidebilir?
E-Bike 0 466
Elektrikli bisikleti, giderken arkasına tekme vurulmuş bir bisiklet gibi düşünebilirsiniz. E-Bisikletler, scooter ve mopedlerin gidebileceği hızlarda seyahat etmek anlamına gelmez ve bu nedenle yasa..
10 Nis E-bike pedalsız da gidebilir mi?
E-Bike 0 471
Bütün e-bike kitleri çoğu durumda pedal atmadan bisiklet sürebilmenizi sağlar. Ama şunu da belirtmekte fayda var, ağır bir şeyler taşıyorsanız ve/veya biraz rampa çıkıyorsanız birkaç pedal atmak zor..
10 Nis E-bike’ımı nerede sürebilirim?
E-Bike 0 392
Ülkemizde artık çoğu büyükşehirde mavi şeritli bisiklet yolları var. E-bike da sonuçta bir bisiklet olduğuna göre elektrikli bisikletinizi bu bisiklet yollarında sürebilirsiniz. Bunun yanında, parkl..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 22 (4 Sayfa)
Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.