E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti

E-Bike Blog RSS Besleme

24 Ara Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti
Cemile 0 91
E-Bike Kit Nedir? Bisiklete binmek istiyorsunuz ancak çok yorulmak da istemiyorsunuz veya çok yorulunca biraz dinlenerek yol almak istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada elektrikli bisiklet ihtiyacı dev..
16 Ara Cadenza Markası Online Satış Anlaşması
Cemile 0 71
E-Bike Sepeti ve Cadenza firmasının arasında imzalanan online satış anlaşmasına göre Cadenza firmasının ürettiği veya ithal ettiği ürünlerin piyasaya sürüldüğü günden itibaren ilk 15 gün içerisindeki ..
31 May Pedelec Nedir?
E-Bike 0 1823
Pedal Electric Cycle’dan çevrilmiş bir kısaltmadır. Pedal destekli elektrik tahrik sistemi olarak tanımlayabiliriz.Pedelec sistemler EU EN15194 standartlarına göre binici pedal çevirmeye başladığınd..
10 Nis E-Bike sahibi olmanın faydaları nelerdir?
E-Bike 0 727
2019’da yapılan araştırma sonuçlarına göre, Avrupa ve Amerika’da iki tekerli bisiklet satışları e-bike hariç tüm kategorilerde düşüş gösterdi. Peki neden bu kadar insan manuel bisikletlerden elektri..
10 Nis E-Bike üzerinde egzersiz yapabilir misiniz?
E-Bike 0 561
Kesinlikle! E-Bike ile ilgili en büyük şey, e-bike sahibi çoğu insanın sadece standart motorsuz bir bisiklete sahip olduklarından daha sık ve daha uzun süreler bisiklet sürdüğünü fark etmesidir. Bir..
10 Nis Bir e-bike ne kadar hızlı gidebilir?
E-Bike 0 616
Elektrikli bisikleti, giderken arkasına tekme vurulmuş bir bisiklet gibi düşünebilirsiniz. E-Bisikletler, scooter ve mopedlerin gidebileceği hızlarda seyahat etmek anlamına gelmez ve bu nedenle yasa..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 24 (4 Sayfa)
Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.