E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti
Artan kur ve enflasyon nedeniyle elektrikli bisiklet firmaları fiyatlarını güncellemiş olabilir. Sipariş reddi gibi sorunlarla karşılaşmamak adına lütfen sipariş geçmeden önce stok ve fiyat teyidi alınız.

Genel RSS Besleme

16 Şub Türkiye'de E-Bike Hukuku Rehberi
Cemile 0 11570
Dünya çapında e-bisiklet kullanımı 1998'den beri hızlı bir büyüme yaşamaya başladı. Yerel yasalara bağlı olarak çoğu e-bisiklet yasal olarak moped veya motosiklet yerine bisiklet olarak sınıflandırılı..
16 Ara Cadenza Markası Online Satış Anlaşması
Cemile 0 1481
E-Bike Sepeti ve Cadenza firmasının arasında imzalanan online satış anlaşmasına göre Cadenza firmasının ürettiği veya ithal ettiği ürünlerin piyasaya sürüldüğü günden itibaren ilk 15 gün içerisindeki ..
31 May Pedelec Nedir?
E-Bike 0 5310
Pedal Electric Cycle’dan çevrilmiş bir kısaltmadır. Pedal destekli elektrik tahrik sistemi olarak tanımlayabiliriz.Pedelec sistemler EU EN15194 standartlarına göre binici pedal çevirmeye başladığınd..
08 Nis E-Bike Elektrikli Bisiklet Ehliyeti
E-Bike 0 1546
Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 15 Nisan 2011 günü yayınladığı yönetmelikte, “Hızı 25 km/saat üzeri ve gücü 250 W üzeri elektrikli bisikletler ile hızı 25 km/saat altı ve gücü 25 W altı elektrikli bisi..
07 Nis Elektrikli Scooter İle E-Bike Farkı Nedir?
E-Bike 0 1402
Elektrikli scooter, piyasada benzinli standart scooter model motosikletlerin alt motorlarının yerine elektrik düzeneği yerleştirilmiş halidir. 4-5 tane klasik aküsü olan, pedalı olmayan, gaza basınc..
06 Nis E-Bike Faydaları
E-Bike 0 991
Plaka yok.Sigorta yok.Vergi yok.Katlanabilir modeller var.Bagajınızda taşıyabilirsiniz.Nostaljik modeller var.Düşük pil kapasiteli.Klasik bisikletle kat ettiğiniz yolun 5 katı kadar yol gidebilirsiniz..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 13 (3 Sayfa)
Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.