E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti

Teslimat Bilgileri


Firmamız MNG Kargo ve KargoKar ile anlaşmalıdır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız 1.000 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz ücretsiz kargodur. Yedek parça ve aksesuar gibi küçük ürünlerin kargo ücreti ise anlaşmalı kargo firmalarından aldığımız indirimler ile sizlere uygun maliyetli sabit kargo ücreti çıkartmaktayız. Kargo şirketlerinin ulaşamayacağı bir noktadaysanız PTT Kargo ile kasabanıza, köyünüze ve kapınıza teslimat yapıyoruz.
E-Bike Teslimat

Elektrikli bisiklet ürününüz size özel paketlenmiştir. 5 katlı dopel-c kalitesinde karton kutu ambalajındadır. İçerisinde ise çizilmesini önleyici balon patpat ambalaj kullanılmıştır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aynı zamanda sigortalı taşıma yapmaktadır.

Eğer kutuda bir hasar veya yırtık varsa lütfen teslim almadan önce kargocunuza tutanak tutturunuz ve fotoğraf çekiniz. Bu tutanak sonrasında koliyi açıp aracınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Eğer araç kullanılamayacak durumda ise kargocunuzla karşılıklı imzaladığınız bu tutanakla birlikte bize başvurun. Satış sonrası hizmet departmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecek ve hasarlı parçaların değişimi mümkünse hızlı bir şekilde süreci başlatacak. Eğer parça değişimiyle ilgili çözülecek bir durum değilse önce aracınızı iade alacağız ve daha sonra size yeni bir araç göndereceğiz. Merak etmeyin, size yeni araç gönderiyoruz. Firmamız hasarlı araçları geri dönüşümde kullanılmak üzere ayrı istifliyor.

Ekibimiz

Genel MüdürErhan Gazi
info@e-bikesepeti.com
Müşteri TemsilcisiCemile Çalıbaşı
cemile@e-bikesepeti.com
MuhasebeZehra Aslantürk
muhasebe@e-bikesepeti.com
E-Bayi TemsilcisiMurat Köşger
murat@e-bikesepeti.com
S-Bayi TemsilcisiHatice Aytekin
https://www.instagram.com/ebikebayi/
sosyal@e-bikesepeti.com
Marmara Sevkiyat SorumlusuÖmer Ekşi
omer@e-bikesepeti.com
Anadolu Sevkiyat SorumlusuSamet Erbay
samet@e-bikesepeti.com

Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.