E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti
Tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit. Havale EFT ile 5% indirim.

Teslimat Bilgileri

ebike kargo teslimat

Firmamız MNG, UPS, PTT, Sürat, Horoz Lojistik ve KargoKar ile anlaşmalıdır.

Aksesuar ve Yedek Parça Kargo

Sitemiz üzerinden yapacağınız 1.000 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz ücretsiz kargodur. Yedek parça ve aksesuar gibi küçük ürünlerin kargo ücreti ise anlaşmalı kargo firmalarından aldığımız indirimler ile sizlere uygun maliyetli sabit kargo ücreti çıkartmaktayız. Kargo şirketlerinin ulaşamayacağı bir noktadaysanız PTT Kargo ile kasabanıza, köyünüze ve kapınıza teslimat yapıyoruz.
E-Bike Teslimat

İstanbul siparişleriniz 1 günde teslim

Satın almış olduğunuz elektrikli bisikletiniz yetkili servis personelimiz tarafından paketinden açılır, kurulumu ve testleri yapılarak tekrar kutusuna konulur ve İstanbul sevkiyat birimimize verilir. Sevkiyat sorumlusu personelimiz almış olduğu irsaliye bilgileriyle İstanbul içi hızlı teslimat yapabilen anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından birine verilir. Daha sonra elektrikli bisikletiniz teslim edilir ve hemen sürüş keyfine başlayabilirsiniz.Tüm Türkiye ücretsiz kargo

Satın almış olduğunuz elektrikli bisikletiniz yetkili servis personelimiz tarafından paketinden açılır, kurulumu ve testleri yapılarak tekrar kutusuna konulur ve kargo firmasına teslim edilir. Tüm bu süreç gerekli formlar, fotoğraf ve videolarla kayıt altına alınır. Ancak bu servis ve kayıt işlemlerinden sonra aracınız kargo firmasına teslim edilir.Elektrikli bisiklet ürününüz size özel paketlenmiştir. 5 katlı dopel-c kalitesinde karton kutu ambalajındadır. İçerisinde ise çizilmesini önleyici balon patpat ambalaj kullanılmıştır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aynı zamanda sigortalı taşıma yapmaktadır.

Eğer kutuda bir hasar veya yırtık varsa lütfen kargoyu almayınız, kargocunuza tutanak tutturunuz ve fotoğraf çekiniz. Teslim alınan mal hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.
E-Bike ürünlerini klasik kargo firmalarıyla taşımak istemiyoruz çünkü hasar oranı çok büyük oluyor ve kargocular taşımanın arkasında durmuyor. Bunun yerine, elektrikli bisikletinizi daha sağlam, daha düzgün taşımak adına KargoKar ve Horoz Lojistik gibi ambar kargolarını kullanıyoruz. Eğer bulunduğunuz konumda KargoKar varsa KargoKar tercih ediyoruz yoksa Horoz Lojistik gibi ambar firmaları ile gönderim sağlıyoruz. KargoKar 3-4 gün, Horoz Lojistik 5-6 günde taşıyor. Bu iki firma 1-2 gün geç taşıyor gibi görünse de kesinlikle ürününüzü size sağlam ulaştırıyorlar. 


E-Bike ürünleri temelde bisiklet olduğundan ve ürün 95% kurulu geldiğinden, kurulum yapmak için çok fazla teknik bilgiye gerek yoktur. Eli anahtar tutan her bisiklet sever zevkle ürünü çalışır hale getirebilir. Ürünlerimizin 85%'i anahtar bile gerekmeden kurulum yapılabilecek şekilde montaj yapılmıştır. Hatta çoğu e-bike ürünümüzün sayfasında kurulum videoları mevcuttur. Tüm bunlara rağmen kurulum yapamazsanız bulunduğunuz bölgedeki ilgili markanın servislerine ücretsiz yaptırabilirsiniz. Eğer bölgenizde markanın servisi yoksa lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçin ve kendi bünyemizden size bir servis ayarlayalım.

İade ve değişim süreci ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.