E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti

E-Bike Servis

ebike servis

Bu sayfada satın almış olduğunuz ürünün montaj kaydı formunu yani garanti başlangıç formunu bulacaksınız.Montaj Kaydı Ne Demek?

Bisiklet üreticisi firmaların üretilen ve satılan ürünlerin satış sonrası hizmetini vermek adına takibini yapmak için gerek duyduğu bir nevi başlangıç formudur. Montaj kaydının yapılması demek, üretici firma için artık o ürünün satılıp yollara çıkması demek. Böylece ilgili markanın Türkiye'deki tüm servislerinin ürünü şase numarasından (seri numarasından) tanıyıp gerekli müdahele ekranlarının açılması demektir.Garanti formunu doldurduktan sonra satış sonrası hizmet yetkililerimiz montaj kaydınızı ilgili markanın departmanına iletecek ve onlar da gerekli kontrollerini yaptıktan sonra elektrikli bisikletinizin garantisi başlayacaktır.

Garanti başladıktan sonra müşteri temsilcilerimiz size adınıza düzenlenmiş bir garanti belgesi gönderecektir.

Artık tüm Türkiye'de ilgili markanın yetkili servislerine bakım ve onarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bulunduğunuz konumda ilgili markanın yetkili servisi yoksa kendi servis bünyemizden size bir servis ayarlayabilmemiz için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçiniz.

E-Bike Sepeti farkıyla elektrikli bisikletiniz güvende. Kaskınızı takın ve e-bike sürmenin keyfini çıkarın.


Garanti Formu

Doğrulama Kodu
Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.