E-Bike Sepeti Menü
Alışveriş Sepeti

E-Bayi Ol

e-bike sepeti bayi

Mağazam Var

Bir markanın motosiklet veya bisiklet bayisisiniz. E-bike satıyorsunuz. Kendi şehrinizde belli bir müşteri portföyünüz var. Dükkanınızın yeri de gayet iyi bir yerde. Peki, tüm markaların e-bike ürünlerini hem kendi mahallenize hem de Türkiye’nin dört bir tarafına satabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik, çek, bağlantı, ipotek gibi risklere girmeden çağa ayak uydurup e-ticaretin önemini kavrayıp sadece internet ve sosyal medya üzerinde faaliyet göstererek binlerce adet e-bike satabileceğinizi biliyor muydunuz?

Mağazam Yok

Sektörde bilinen ve tanınan bir motosiklet veya bisiklet seversiniz. Bir dükkanınız veya işletme kaydınız yok. İnsanlar iki tekerli araç alırken size sormadan hareket etmiyor. Siz de e-bayimiz olarak faaliyet gösterebilirsiniz. Tüm markaların e-bike ürünlerini sitemiz üzerinden satıp siz de para kazanabilirsiniz. Sizler de yeni nesil e-bayi olabilirsiniz. Çek, bağlantı, ipotek gibi risklere girmeden tüm enerjinizi internete harcayarak belki de fiziksel mağazası, dükkanı olan bayilerden bile daha fazla e-bike satacaksınız. Etrafınızdakiler sizi sizin gibi anlamayabilir, ama internette sizi anlayan birileri mutlaka vardır.

E-bayi Olmaya Karar Verdim. İşe Nerden ve Nasıl Başlayacağım?

Sitemize e-bayi başvurusu yapmanız yeterlidir. Başvuru yaparken sizinle ilgilenen bir e-pazarlamacı varsa onun referans kodunu girmeniz gerekir. Yoksa kaygılanmayın, firmamız size uygun bir e-pazarlamacı atayacaktır. E-pazarlamacımız gerekli araştırmaları yapıp e-bayiliğinizi onayladıktan sonra hemen satış faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Artık e-dükkanınız geceleri, hafta sonları, tatillerde yani kısacası 7/24 açık.

E-Bayiliğim Onaylandı, nasıl satış yapacağım?

a) E-bayilerimiz müşterilerini siteye kayıt ederek onların sitemizden alışveriş yapmalarını sağlayacak. Müşteriler siteye kayıt olurken sizin referans kodunuzu girmeli. Kaygılanmayın, müşteriniz sizin referans kodunuzu girmeden alışveriş yaptıysa ve siz bunu sonradan öğrendiyseniz 24 saat içerisinde bize bildirip ilgili müşteriyi kendinize bağlayabilirsiniz ve bu müşterinin siparişlerinden hak edeceğiniz prim ödemelerini alabilirsiniz.

b) Bir diğer yol da kendi e-bayi girişinizle ürünü satın alıp teslimat adresi olarak direk müşterinizin adresini veya kendi mağaza adresinizi girebilirsiniz. Kendi panelinizden vereceğiniz siparişlerin primleri yine kendi hesabınıza yansıtılacaktır.

Kaç tane satarsam ne kadar prim alırım?

Firmamız e-bayileri üç kategoride değerlendiriyor. Standart, Silver ve Gold bayi. Ciro bazlı bir değerlendirmeyle sizlerin daha fazla satış ve daha fazla yüzdelik prim ile para kazanma mantığıyla hareket etmenizi teşvik ediyor.İlk başta standart e-bayi olarak başlıyorsunuz, standart prim oranından kazancınız oluyor ve belli bir ciroya ulaşınca Silver e-bayi oluyorsunuz ve satışlardan kazandığınız prim oranı artıyor. Belli bir satışa ulaşınca Gold e-bayi olup sahadaki klasik bayilerden bile fazla para kazanma şansınız oluyor.Hemen E-Bayi başvurusu yap.
Ciro limitleri ve prim oranları hakkında daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.Destek

İnternet faaliyetlerinizi desteklemek amacıyla sitemizde online olarak 7/24 destek veriyoruz. Hem size hem de son kullanıcı tüketicilere bu hizmeti veriyoruz.Sosyal medya faaliyetlerinizi de destekliyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından sizlere ücretsiz sosyal medya danışmanlığı verileceğini biliyor muydunuz? Bu konuyu biraz açalım.


e-bike sepeti sosyal medya destek

Sosyal Medyadan Nasıl Satacağız?

E-Commerce (E-Ticaret) kanalının yanı sıra Instagram başta olmak üzere sosyal medya üzerinden yapılan ticaretin hacmi bir hayli büyüdü. Bu yeni ticaretin adı ise S-Commerce (S-Ticaret – sosyal medya kanalıyla yapılan ticaret) olarak günümüzde bir hayli popüler. Ülkemizde 2019 verilerine göre sosyal medyada geçirdiğimiz zaman 2 saat 46 dakika. Bu da bir günün 10%’una denk geliyor.

Kendi kullanıcı adınızla herhangi bir sosyal medya mecrasında e-bike ürünlerini tanıtıp satış yapabilirsiniz. Müşteriniz ürünü satın almaya karar verdi.

a) Müşterinize göndereceğiniz bir linkle siteden alış veriş yaptırdığınızda artık o müşterinin tüm siparişlerinden prim kazanırsınız.

b) Müşteriyle tamamen siz ilgilenip ödemeyi kendiniz alıp kendi e-bayi panelinizden sipariş verebilirsiniz. Teslimat adresi olarak direk müşterinizin adresini veya kendi mağaza adresinizi girebilirsiniz. Kendi panelinizden vereceğiniz siparişlerin primleri yine kendi hesabınıza yansıtılacaktır.

LNM - Limited Network Marketing hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin.Çerez kullanımı
Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için buradan Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.